konačni foto Transparentan borilački sportovi u zagrebu Posebno Bezglav Pokretačka snaga

Peto mjesto za Finidu u zagrebačkoj Martinovki | ISTRASPORT

U Zagrebu osvojeno pet odličja | Plusportal

Omega Zagreb | Zagreb

Lara Cvjetko zlatna na Grand Prix-u u Zagrebu | Solin Live

Judo Grand Prix Zagreb - Titani tatamija u Zagrebu

BORILAČKI – Stranica 4 – KAŠonline

Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom  turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez
Natjecatelji Judo kluba "Valis Aurea" osvojili 6 medalja na Međunarodnom turniru "Black belt open 2017" u Zagrebu - Požeški sportski savez

Bilić Pavlinović osvojio srebro na Europskom studentskom prvenstvu u Zagrebu  - Sportnet
Bilić Pavlinović osvojio srebro na Europskom studentskom prvenstvu u Zagrebu - Sportnet

Borilački sportovi - hrsport.hr

FOTO Na seminaru borilačkih vještina u Zagrebu policajci pokazali savršenu  samoobranu
FOTO Na seminaru borilačkih vještina u Zagrebu policajci pokazali savršenu samoobranu

BORILAČKI SPORTOVI | Crosport

JUDO KLUB ZADAR Bronca Mie Katušić na PH u Zagrebu - Sport023

Flavia Paliaga peta u Zagrebu | ISTRASPORT

Svjetska džudaška elita stigla u Zagreb: Bori se od 500 džudaša iz 69  zemalja - Večernji.hr
Svjetska džudaška elita stigla u Zagreb: Bori se od 500 džudaša iz 69 zemalja - Večernji.hr

Noć borilačkih sportova - Velika Gorica Online

ZAGREB OPEN 2023. Ivan Blažević zlatni i brončani u katama, Antonela  Blažević brončana u borbama - www.icv.hr
ZAGREB OPEN 2023. Ivan Blažević zlatni i brončani u katama, Antonela Blažević brončana u borbama - www.icv.hr

Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao  imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile  kvalitetu
Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile kvalitetu

Kickboxing turnir ''Croatia Open'' u Zagrebu uspješan za vodičke borce

HRVATSKI KARATE SAVEZ - Ema Sgardelli i karatistice Sveučilišta u Rijeci  ekipne europske sveučilišne prvakinje u borbama
HRVATSKI KARATE SAVEZ - Ema Sgardelli i karatistice Sveučilišta u Rijeci ekipne europske sveučilišne prvakinje u borbama